• VÝVOJ APLIKÁCIÍ A INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

  VÝVOJ APLIKÁCIÍ A INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

  Či už vás zaujíma vývoj aplikácií alebo optimalizácia súčasných riešení vo firme, radi vám pomôžeme v akejkoľvek fáze. Zabezpečíme pre vás analýzu riešenia, návrh a špecifikáciu riešenia, integráciu do firemného IT prostredia, testovanie a v rámci dlhodobej starostlivosti aj technickú podporu a podporu prevádzky nami navrhnutých informačných systémov. Vytvoríme pre vás databázové systémy, intranetové portály, objednávkový systém či systém pre logistiku.

  VIAC INFORMÁCIÍ

 • BEZPEČNOSTNÝ PROJEKT INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

  BEZPEČNOSTNÝ PROJEKT INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

  Bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov, 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, Šablona bezpečnostného projektu, Úradu na ochranu osobných údajov SR, Bezpečnostné smernice, Zodpovedná osoba, STN ISO/IEC 17799, STN ISO/IEC TR 13335, 90/2005, 428/2002, Vzor bezpečnostného projektu Registrácia IS, Osobný údaj.

  VIAC INFORMÁCIÍ

 • WEBDIZAJN A GRAFICKÝ DIZAJN

  WEBDIZAJN A GRAFICKÝ DIZAJN

  Našou špecializáciou je okrem informačných systémov aj marketing. Radi pre vás pripravíme reklamný materiál na mieru od návrhu až po finálnu realizáciu. Nachystáme tiež akýkoľvek grafický návrh, návrh loga, katalóg či billboard. Problém nám nerobí ani obalový materiál, korporátna identita alebo vizitky. Špeciálnu pozornosť si od nás vyslúži aj akákoľvek internetová prezentácia, portál či internetový obchod. Web stránky pripravujeme komplexne od grafického návhu, HTML šablony, SEO, redakčný systém (CMS) alebo copywriting.

  VIAC INFORMÁCIÍ

 • SPRÁVA IT A POČÍTAČOVÝCH SIETÍ

  SPRÁVA IT A POČÍTAČOVÝCH SIETÍ

  KYBEROS prináša klientom aj služby v oblasti počitačových sietí. Vyznáme sa v oblastiach ako realizácia a konfigurácia počítačových sietí a radi vám vytvoríme aj vaše vlastné dátové centrum či virtuálny server. Neodrádza nás ani internet, registrácia domén, pri ktorej za vás prevezmeme aj komunikáciu so správcom domén. Vieme tiež zabezpečiť serverhosting, webhosting, správu DNS, pripravíme pre vás štatistiky návštevnosti webu či nastavíme e-mail.

  VIAC INFORMÁCIÍ